Instalace programu Maya

Modely UT2004 / Maya 5.0 Personal Learning Edition


Najděte si na vašem CD nebo DVD UT04 adresář Extras a tam MayaPLE. Spusťte MayaPersonalLearningEditionEN_US.exe. Aby jste program mohli nainstalovat potřebujete klíč. Přímo v instalačním okně kde vás to vybízí k zadání klíče je tlačítko pro registraci. Po jeho kliknutí se otevře stránka a tam napíšete svoje údaje, hlavní je mail. Registrace je zadarmo. Po registraci vám přijde mail s klíčem a můžete dokončit instalaci.

 
Po úspěšné instalaci se ještě vraťte do adresáře na CD/DVD a spusťte UT2004Plug-inForMaya5.0PersonalLearningEdition.exe, to je plugin který vám zprostředkuje spojení s editorem. Po jeho instalaci spusťte Mayu, už by jste měli vidět tento obrázek.

Z menu nahoře spusťte Plug-in Manager  Window-Settings/Preferences-Plug-in Manager.

Pokud v seznamu nebude unEditor.mll musíte to najít, pravděpodobně se vám vyhledávání otevře přímo na tom souboru, jinak by měl být v dokumentech. Přidáte to tam a zaškrtnete loaded a i auto load.

Teď ještě do příkazové řádky dole (pořád v Maye) zadejte source UT2004Export.mel a enter a ještě UT2004Export. No a teď už uvidíte nahoře v záložkách, záložku jménem UnrealEdExport a v ní 4 ikony.

 

LionSoft 1995 - 2005  Richard Kadeřábek  webmaster@unrealeditor.cz