Příběh se bude odehrávat v paralelním vesmíru s naším Gordonem, bude to příběh Gordona trochu jinak který začne před 65 miliony let, kdy došlo na zemi k zániku druhů v éře křídy a raných třetihor. O co půjde uvidíte až ve hře :)

 

Současnost rok 2209: 

Mezi lety 2003 až 2209 bylo spousta převratů a neshod mezi jednotlivými státy které se začaly slučovat ve frakce jak se to komu zrovna hodilo a podle toho kdo měl z koho jaký užitek, následně pak napadaly okolní státy a netrvalo dlouho a po dobytí momentálního nepřítele se státy spojené ve frakci začali mezi sebou zase hádat o kořist. Vyvrcholilo to celosvětovou válkou, která pak přešla do stavu „zachraň se kdo můžeš“, takže vědci a civilisti s nezbytnou ochrankou se stáhli do podzemních krytů, takzvaných výzkumných zařízení, a nechali to na vojsku. Po nekonečných bojích jim došlo že už vlastně není o co bojovat a nastal konečný klid zbraní. Pomalu lidi začali s obnovou zničené země, ještě dlouho trvalo než atmosféra ztratila tmavě šedý nádech od všech zbraní a výbuchů. Lidé obnovili všechny hlavní města a dopravní komunikace.

Společnost se změnila, byla jednotná, až na pár skupin odpadlíků tvořené vojáky, kteří se nechtěli smířit s koncem války. Společnost se zaměřila na výzkum technologií a výzkum v obnově rostlinstva a živočichů. Většina míst na povrchu již byla i zarostlá zelení.

Ale nikdo se zatím nevěnoval vesmíru……….

 

A tady začíná hra, Gordon je ve výzkumném zařízení Lambda16, sám provádí testy a experimenty a dohlíží na ostatní. Všechno se změní když blízko k Lambda16 dopadne velký a neporušený meteorit..........

 

LionSoft 1995 - 2005  Richard Kadeřábek  hl.webmaster@unrealeditor.cz